OZ Pour ART

Neopakovateľná one-woman show – SHIRLEY VALENTINE

Neopakovateľná one-woman show v podaní fantastickej Zuzany Kronerovej – SHIRLEY VALENTINE – 2. 3. 2019

Občianske združenie Pour Art Vás srdečne pozýva na one-woman show Zuzany Kronerovej, ktorá sa uskutoční v priestoroch Komorného divadla Stupava v sobotu 2. marca 2019 o 19.00 hod.
Predpredaj vstupeniek v prevádzkach: Art Bistro / Srdiečkovo, Hlavná 47, Komunal klub, Hlavná 40, Mestská knižnica Ruda Morica, Hlavná 90/A. Vstupenky si môžete za predpredajovú cenu rezervovať (s vyzdvihnutím na mieste) na info@pourart.sk.
Cena: predpredaj 10,- eur, na mieste 12,- eur.

„Rada si tresnem pohár vína, keď varím, stena, počuješ?”

Takto začína svoju show o obyčajnej žene po štyridsiatke – Shirley Valentine – skvelá herečka Zuzana Kronerová. Shirley v jej podaní je súčasne smiešna aj dojemná, šťastná aj nešťastná, krásna aj škaredá.
Za hodinu a pol vystrieda snáď všetky svoje duševné stavy a pochody. Keď komunikuje s iný­mi postavami, máte pocit, akoby boli prítomné na scéne. Divák sa ani na moment nenudí a z očí sa mu nezadržateľne rinú slzy smiechu aj dojatia. Zuzana predvádza neuveriteľnú zmes gagov, emócií a postáv tak vynikajúco, že aj banálne, životom otrepané vety mení na perly… Hra je koncert vyzretého herectva.

One-woman show Zuzany Kronerovej v svetoznámej divadelnej hre Willyho Russela.
Scéna: Jaroslav Malina
Kostýmy: Mona Hafsahl
Hudba: Michal Ničík
Texty piesní: Jakub Nvota
Réžia: Ivan Balaďa

0203 Shirley Stupava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook-icon