OZ Pour ART

PROGRAM SEPTEMBER

 

14. septembra (sobota) – O PAHLTNOM HADOVI

Hadík Všespapajko má meno viac než vhodné. Papká naozaj všetko – chlebík, ryžu, tulipány i ponožky. Papká, hltá, mľaská a jeho bruško rastie, rastie a bolí. Au! Chytro treba zavolať špeciálneho doktora – veterinoobezitológa. Ten snáď nášho pacienta nielen vylieči, ale naučí ho aj správne papkať. Nuž, hor sa do roboty. Hups! Do liečenia!

Miesto: Komorné divadlo

Čas: 10:00

Vstupné: 3 eur

ds

22. septembra (nedeľa) – VÝSTAVBA STUPAVSKEJ CEMENTÁRNE

Prednáška z cyklu o histórii Stupavy. Premietanie historických fotografií z výstavby cementárne a prvých rokoch jej prevádzky bude sprevádzať zaujímavým a odborným výkladom Ing. arch Ivan Klas.

Miesto: Komorné divadlo

Čas: 18:00

Vstupné: voľné

 

28. septembra – 10:00 (sobota) – ZAJKO FAJKO A ČASOSTROJ

Zajko Fajko má trápenie – nie je pre svoju zajačicu dosť šikovný. Zo samej lásky k svojej žienke ide požiadať vedkyne Katrinu Katrinovovu a Silvu Silvastein o prístroj, ktorý mu pomôže plniť priania ženy zajačice. Následne sa však s kamarátom hadíkom ocitnú na dobrodružnej výprave do budúcnosti a sveta robotov. Dokonale technické a robotické predstavenie o budúcnosti – ale aj o tom, že žiaden stroj nedokáže nahradiť lásku.

Miesto: Komorné divadlo

Čas: 10:00

Vstupné: 3 eur

 

29. septembra – 17:00 (nedeľa) – FRAGILE

PRE VEĽKÝ ÚSPECH PRIDÁVAME ĎALŠÍ KONCERT O 19:00. 

FRAGILE sa venuje nielen interpretácii známych svetových rock – pop – jazz hitov STING, STEVIE WONDER, TINA TURNER, THE REAL GROUP…) v zaujímavých a cappella aranžmánoch – teda len spev bez hudobných nástrojov, ale ich repertoár tvoria aj gospely, ktorým najlepšie pristane posvätná atmosféra kostolov. Koncert kapely Fragile je nielen hudobným stretnutím, ale je to nezabudnuteľný zážitok plný dojmov, ktoré sú umocnené vznešenou atmosférou prostredia chrámu.

Miesto: Synagóga

Čas: 17:00 – vypradané, 19:00 – pridaný koncert

Vstupné: 14 eur

 

Vstupenky na divadelné predstavenia je možné zakúpiť 15 minút pred začiatkom predstavenia priamo pred vstupom do sály Komorného divadla. Vstupenky na koncert FRAGILE si je možné zakúpiť v prevádzkach Srdiečkovo a Komunál klub. Vstupenky na koncert je možné zakúpiť aj prostredníctvom Ticketportalu na: https://www.ticketportal.sk/venue/101192

TEŠÍME SA NA VÁS

program