OZ Pour ART

Napíšte nám

Občianske združenie Pour Art vzniklo v novembri 2007 vďaka iniciatíve ľudí, ktorí chceli zlepšiť kultúrne dianie v meste Stupava. Naše občianske združenie je založené na občianskom princípe, je dobrovoľným a nepolitickým združením občanov.

logo1

Naše aktivity sústreďujeme na organizovanie  hudobných koncertov, divadelných a filmových predstavení, výstav, vydavateľskej činnosti a iných kultúrnych podujatí, cez ktoré sa snažíme rozšíriť a skvalitniť kultúrnu ponuku v meste Stupava. Naše združenie pravidelne vydáva zborník STUPAVA, venovaný mapovaniu histórie a súčasnosti nášho mesta. Od októbra 2013 zastrešujeme ochotnícke divadlo v Stupave, ktoré po 47 rokoch nadviazalo na svoju úspešnú činnosť.

Ďalším cieľom je zlepšiť kultúrnu infraštruktúru mesta. Tento zámer sa podarilo zatiaľ naplniť vybudovaním moderného digitálneho kina a Komorného kultúrneho centra. Naše občianske združenie stojí za projektom rekonštrukcie stupavskej synagógy a jej celkovej programovej náplni. V súčasnosti intenzívne pracujeme na príprave a následnej realizácii projektu revitalizácie Malého parku v Stupave. Našim zámerom je vybudovať centrálnu oddychovú zónu pre obyvateľov a návštevníkov mesta Stupava.

 

adresa:
Občianske združenie Pour Art
Hlavná 68
900 31 Stupava
email: info@pourart.sk
IČO:42128455
DIČ:20225653255
bankové spojenie: 2450462359/0200

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>